Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 9 kwietnia br. przymrozków.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w dniach 16 – 17  lutego br. roztopów.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 4 lutego br. zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu od wtorku 6 kwietnia do czwartku 8 kwietnia br. przymrozków.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w dniach 7-8 lutego br. zawiei i zamieci śnieżnych.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu we wtorek 13 października i w środę 14 października br. intensywnych opadów deszczu.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w niedzielę 14 marca br. silnego wiatru.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w dniach 7-8 lutego br. intensywnych opadów śniegu.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o wszczęciu postępowania w przedmiocie ustalenia odszkodowania za udział wielkości 1/6 części w prawie własności nieruchomości - obręb Świerczyna, działki : nr 162/1, nr 429/1 i nr 400/1 oraz o możliwości zapoznania się z aktami sprawy.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu 17 i 18 lutego br. zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 4 lutego br. silnego wiatru.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lesznie przypomina, że wizyta w urzędzie jest możliwa tylko po wcześniejszej jej rezerwacji.