Przewodniczący Rady Powiatu
Jan Szkudlarczyk - zobacz
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Remigiusz Leciejewski - zobacz
|
Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Irena Grobelna - zobacz |
RADNI POWIATU LESZCZYŃSKIEGO VI KADENCJI:
Wojciech Antoniak - zobacz
Marcin Barczyk - zobacz
Grzegorz Brzeskot - zobacz
Józef Buszewicz - zobacz
Halina Florek - zobacz
Irena Grobelna - zobacz
Rafał Jagodzik - zobacz
Stanisław Kasperski - zobacz
Remigiusz Leciejewski - zobacz
Karol Lis - zobacz
Wiesława Małycha - zobacz
Stanisław Matuszewski - zobacz
Karol Neumann - zobacz
Jan Sobczak - zobacz
Jan Szkudlarczyk - zobacz
Tomasz Szulc - zobacz
Jolanta Zamiatała - zobacz
Ślubowanie Radnego
"Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego,
strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny,
wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej"
KOMISJE RADY POWIATU LESZCZYŃSKIEGO
KOMISJA REWIZYJNA
1. Stanisław Kasperski - Przewodniczący Komisji
2. Józef Buszewicz - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Wojciech Antoniak - Sekretarz Komisji
4. Marcin Barczyk - Członek Komisji
5. Stanisław Matuszewski - Członek Komisji
KOMISJA BUDŻETU, PLANOWANIA I ROZWOJU
1. Wojciech Antoniak - Przewodniczący Komisji
2. Karol Lis - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Remigiusz Leciejewski - Członek Komisji
4. Grzegorz Brzeskot - Członek Komisji
5. Irena Grobelna - Członek Komisji
6. Tomasz Szulc - Członek Komisji
7. Karol Neumann - Członek Komisji
8. Jolanta Zamiatała - Członek Komisji
9. Wiesława Małycha - Członek Komisji
KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
1. Stanisław Matuszewski - Przewodniczący Komisji
2. Tomasz Szulc - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Jan Szkudlarczyk - Członek Komisji
4. Jan Sobczak- Członek Komisji
5. Józef Buszewicz - Członek Komisji
6. Remigiusz Leciejewski - Członek Komisji
7. Wiesława Małycha - Członek Komisji
KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCH
1. Marcin Barczyk- Przewodniczący Komisji
2. Jolanta Zamiatała - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Irena Grobelna - Członek Komisji
4. Halina Florek - Członek Komisji
5. Rafał Jagodzik - Członek Komisji
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
1. Karol Neumann - Przewodniczący Komisji
2. Jan Sobczak - Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. Karol Lis - Członek Komisji
4. Stanisław Kasperski - Członek Komisji
5. Halina Florek - Członek Komisji
Interpelacje i zapytania radnych