Ogłoszenie Zarządu Powiatu Leszczyńskiego w sprawie rozpoczęcia konsultacji projektu Programu współpracy Powiatu Leszczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na 2020 rok.

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego stosownie do Uchwały Nr XXXIV/285/10 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 21 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji przedstawia do konsultacji projekt Uchwały Rady Powiatu Leszczyńskiego w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Leszczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na 2020 rok.

Uwagi oraz wnioski do projektu Uchwały wnoszone są przez osoby uprawnione do reprezentacji podmiotu w tym także przez ich pełnomocników wyłącznie w formie pisemnej w okresie od 12.09.2019 r. do 18.09.2019 r. wraz z dokumentacją potwierdzającą prawo do reprezentowania organizacji.

W związku z ogłoszonymi przez Zarząd Powiatu Leszczyńskiego konsultacjami Programu współpracy Powiatu Leszczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego w 2020 roku zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 18 września br. o godz. 13.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Lesznie (pl. Kościuszki 4B). Spotkanie kierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów, które swoje działania kierują do mieszkańców Powiatu Leszczyńskiego.
Celem spotkania będzie podsumowanie współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2019 r. oraz przedstawienie głównych założeń programu współpracy na rok 2020.

Projekt Programu współpracy Powiatu Leszczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na 2020 rok.