W związku z budową kanalizacji sanitarnej na zlecenie MPWiK w Lesznie i gminy Święciechowa droga powiatowa przez Krzycka Małe zostanie zamknięta. Objazd przewidziany jest w dniach 31 lipca do 30 września br.

W Krzycku Małym rozpoczęto roboty budowlane w ramach kolejnego etapu budowy sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej tej miejscowości. na zlecenie MPWiK Leszno i gminy Święciechowa. W celu prawidłowego przeprowadzenia inwestycji, na wniosek wykonawcy, Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie od 31 lipca do 30 września br. zostanie zamknięta całościowo droga powiatowa w Krzycku Małym.

- Objazd z kierunku Leszna i Święciechowy odbywać się będzie przez Włoszakowice, Bukówiec Górny i Krzycko Małe, a z kierunku Śmigla przez Bukówiec Górny i Włoszakowice. Prosimy kierowców o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu drogowego – informuje Marian Kaczmarek, kierownik ZDP w Lesznie.

fot. swieciechowa.pl