Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 4768P wykonywaną przez firmę Colas Polska, na odcinku od ronda w miejscowości Bukówiec Górny do miejscowości Boguszyn nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego polegająca na wyłączeniu tego odcinka drogi z ruchu pojazdów od dnia 18.10.2017 r. do dnia 24.11.2017 r.

Objazd zamkniętej drogi wyznaczono przez miejscowości Sądzia, Krzycko Wielkie, Boguszyn.

Z UWAGI NA POWYŻSZE, PROSI SIĘ KIERUJĄCYCH POJAZDAMI O STOSOWANIE SIĘ DO ZMIENIONEJ ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO.

ZA POWYŻSZE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.