Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak ogłosił trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa, położonej w obrębie Górzno, gmina Krzemieniewo. To dom mieszkalny z częścią ogrodową.

Na sprzedaż przeznaczona jest nieruchomość w Górznie, gmina Krzemieniewo, o powierzchni 0,0200 ha. Jest zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 47 m2. To budynek parterowy z nieużytkowanym poddaszem, bez podpiwniczenia, wschodnią ścianą połączony z budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanym na sąsiedniej nieruchomości, wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej, murowany, dach dwuspadowy. Budynek nie jest użytkowany, wymaga kapitalnego remontu bądź rozbiórki. Działka w kształcie litery L. Część ogrodowa porośnięta dzikosiejkami, w tylnej części pozostałości budynku gospodarczego. Droga dojazdowa jest utwardzona, główne wejście do budynku znajduje się bezpośrednio z ulicy.

Cena wywoławcza nieruchomości to 26 tys. zł, sprzedaż będzie zwolniona z opodatkowania VAT.

Termin przetargu to 27 listopada br. o godz. 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie,pl. Kościuszki 4b, sala nr 18.

ogłoszenie o przetargu