„Otwórz serce i bądź z nami”. Pod takim hasłem społeczność Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Świeciechowie zorganizowała charytatywny koncert świąteczny na rzecz chorych dzieci.

Uczestnicy koncertu, dzieci szkolne i przedszkolaki, dzieliły się swoimi talentami na rzecz kolegów w potrzebie. Mali aktorzy wystawili także jasełka. W przerwach miedzy występami zaproszeni goście mogli nabyć ozdoby świąteczne na kiermaszu i skosztować słodkich wypieków w kawiarence przygotowanej przez rodziców dzieci.

Zebrane pieniądze trafiły do potrzebujących dzieci i ich rodzin wraz z życzeniami i własnoręcznie wykonanymi kartkami. Ludzi z otwartymi sercami w powiecie leszczyńskim nie brakuje.