Leszczyńskie Stowarzyszenie Rehabilitacyjne „Amazonka” zaprasza  wszystkie Panie w wieku 25 - 69 lat do udziału w bezpłatnym warsztacie dotyczacym profilaktyki onkologii.

Warsztat odbędzie w ramach programu "Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. na terenie całej Wielkopollski", w siedzibie Centrum Kultury i Bibliotece w Osiecznej, plac 600-lecia 6 w godz. 16.00 - 18.00.

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Dariusz Godlewski, lekarz onkolog, specjalista z zakresu zdrowia publicznego.{gallery}2018/artykuly/Osieczna_warszaty_onkologiczne,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}