Prace uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Rydzyny zostały wyróżnione w konkursie plastycznym "Mój świat, moje marzenia". Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w Sali Portretowej Muzeum Ziemi Rawickiej.

Wyróżnienia za twórczość plastyczną w swoich kategoriach wiekowych otrzymali: Bartosz Wielgosz, Dawid Serafin, Eryk Andrzejewski, Maksymilian Kasztelan, Bartosz Jarczewski, Agata Kuczyk, Mariusz Grablewski, Maksymilian Janowski i Jessica Rogozińska. Każdy otrzymał dyplom i nagrodę.

Regionalny konkurs plastyczny „Mój świat, moje marzenia” zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Rawiczu przy współudziale Starostwa Powiatowego w Rawiczu, Urzędu Miasta i Gminy Rawicz oraz Muzeum Ziemi Rawickiej.

{gallery}2018/artykuly/Rydzyna_1SOSW_konkurs_plastyczny,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}