W leszczyńskiej hali Trapez odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Bosch Champion of Champion’s - Leszno 2018.

Leszczyńska wystawa championów cieszy się olbrzymim powodzeniem w środowisku kynologicznym. Wystawcy przyjeżdżają na nią nie tylko z Polski, ale także z wielu europejskich państw.

Na hali zaprezentowało się 440 psów rasowych. Best in Show wystawy, czyli tytuł najpiękniejszego psa zdobył owczarek podhalański z Szamocina – King of Happiness – Franek. Należy do Wojciecha Kucnera. Grand Prix Leszna im. Dobromiły i Janusza Bettingów zdobył pies rasy gończy polski z Ponieca – Dereń, należący do Huberta Walenciaka.

Prestiżowa wystawa psów odbywała się w Lesznie już po raz 22. Głównym organizatorem wydarzenia był leszczyński oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Imprezę wspiera Powiat Leszczyński.

Fot. Leszno24, Elka.pl{gallery}2018/artykuly/Leszno_Wystawa_psow,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}