W Wiejskim Domu Kultury odbyły się III Mistrzostwa Bukówca Górnego w tenisie stołowym. Gościnnie w nich uczestniczyli starosta Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Robert Kasperczak.

W zawodach uczestniczyli zawodnicy w różnym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni, mieszkający lub pracujący na terenie miejscowości. Rywalizacja toczyła się w wylosowanych grupach, z których po dwóch najlepszych zawodników awansowało do fazy pucharowej.

Organizatorem mistrzostw było Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" z Bukówca Górnego, które dla zwycięzców ufundowało puchary. Upominki dla najlepszych ufundowało Starostwo Powiatowe w Lesznie.

Wynik mistrzostw:

Kategoria kobiet i mężczyzn:

1. Sebastian Nędza

2. Roman Królikowski

3. Paweł Marcinek

Kategoria dziecięca:

1. Antoni Kot

2. Jakub Sterna

3. Dawid Jasiński

4. Michał Marcinek

5. Krystian Poloch

{gallery}2018/artykuly/Bukowiec_ping_pong,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}