W Rydzynie odbędzie się debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Krzysztof Nowak zaprasza na debatę wszystkich mieszkańców gminy. Spotkanie ma być okazją do omówienia problemów społecznych zdiagnozowanych przez aplikację: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Debata ma także na celu poznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców gminy w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Debata ta rozpocznie cykl spotkań, których celem jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję.

Data i miejsce debaty:

29 marca 2018 r. godz. 16.00

Rydzyński Ośrodek Kultury,

Rydzyna, Rynek 7

{gallery}2018/artykuly/Rydzyna_Dzielnicowy,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}