Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Europy TT Inter Cup.

Podczas rozgrywek w Austrii zespół z gminy Rydzyna po zwycięstwach nad TSV 1990 Merseburg 4:0 i SpVgg Erlangen 4:0 (obydwie ekipy z Niemiec), w 1/8 finału Pucharu Europy TT Inter Cup zmierzył się i przegrał z austriackim występującym w 2. Bundeslidze SPG muki Ebensee 2:4.

W swoim debiutanckim sezonie na arenie europejskiej gracze z Dąbcza dotarli do trzeciej rundy i w stawce 57. ekip z dziesięciu krajów zostali sklasyfikowani na miejscach 9-16.

Mimo braku awansu do 1/4 finału, Klub Sportowy Wamet Dąbcze będzie współorganizatorem wielkiego finału Pucharu Europy TT Inter Cup w dniach 16 -17 czerwca br., w którym wezmą udział cztery najlepsze zespoły.

Fot. Wamet Dąbcze