Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak ogłosił przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa położonej w Tarnowej Łące, gmina Rydzyna. Przetarg odbędzie się 23 kwietnia br.

Niezabudowana nieruchomość Skarbu Państwa o powierzchni 0,5 ha położona jest w Tarnowej Łące. Ze względu na brak dostępu do drogi publicznej przetarg jest ograniczony do osób będących właścicielami nieruchomości sąsiednich, przylegających do tej działki. Osoby zamierzające uczestniczyć w postepowaniu winne są złożyć pisemne zgłoszenie udziału w przetargu wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 17 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Przetarg odbędzie się 23 kwietnia o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie.

Cena wywoławcza nieruchomości to 112 tys. zł plus podatek VAT (23 proc.)

ogłoszenie