Żaden oferent nie zgłosił się na przetarg na sprzedaż dwóch nieruchomości Skarbu Państwa w Boszkowie, na których zlokalizowany jest tzw. ośrodek kuratoryjny. Postępowanie prawdopodobnie zostanie powtórzone.

Starosta leszczyńskie Jarosław Wawrzyniak ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dwóch nieruchomości w Boszkowie. Cena wywoławcza tych działek wynosiła 1.530.000 zł. W ustalonym terminie wadium nie wpłacił jednak żaden oferent. W związku z tym przetarg został nierozstrzygnięty.

W najbliższym czasie starosta podejmie decyzję, co do dalszych losów nieruchomości. Prawdopodobnie zostanie ogłoszony drugi przetarg.