W Zespole Szkół Specjalnych w Górznie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia. W wydarzeniu tym uczestniczyli m.in. wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak oraz wójt Krzemieniewa Andrzej Pietrula.

W kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Przy ZSS w Górznie znajduje się Szkoła SP ZOZ MSW Centrum Rehabilitacji, do której uczęszczają dzieci przebywające na turnusach rehabilitacyjnych.

Uczniowie przygotowali program artystyczny dla pracowników placówki, aby w ten sposób wyrazić wdzięczność za ich pracę, cierpliwość i poświęcenie.

{gallery}2018/artykuly/Gorzno_Dzien_Sluzby_Zdrowia,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}