Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury zaprasza 10 maja na spotkanie poetyckie z cyklu „Wiosna z Pegazem”.

"Wiosna z Pegazem" to cykl imprez kulturalnych, których celem jest promocja twórczości artystycznej w Lesznie i w powiecie leszczyńskim. Współfinansuje je Starostwo Powiatowe w Lesznie.

Wieczór z promocją Zeszytu Literackiego LSTK nr 23 pod tytułem „Prawie wszystkie obietnice” rozpocznie się o godz. 17:00 w Klubie Maskarada Teatru Miejskiego w Lesznie. W programie wieczoru: prezentacje poetów - autorów tekstów zamieszczonych w Zeszycie Literackim LSTK i koncert poezji śpiewanej. W zeszycie zamieszczone są teksty poetów z Leszna i regionu. W tomiku zamieszono także prace plastyczne znanych artystów.

{gallery}2018/artykuly/Wiosna_z_Pegazem,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}