W dniach 15 i 16 maja 2018 r. zostanie zamknięty odcinek ul. Powstańców Wielkopolskich w Bukówcu Górnym. Od skrzyżowania z ul. Machcińską do ronda przy ul. Wańskiego  w związku z frezowaniem i układaniem masy asfaltowej.

Spółka Colas Polska wykonuje prace drogowe na większości odcinków największej inwestycji w historii powiatu leszczyńskiego - przebudowy i budowy drogi z Wijewa do węzła Nietążkowo na drodze ekspresowej S5.

W dniach 15 i 16 maja br. układać będzie nową warstwę ścieralną na części ul. Powstańców Wielkopolskich w Bukówcu Górnym. W związku z tym zostanie zamknięty odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ul. Machcińską do ronda przy ul. Wańskiego.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zaleca objazd przez obwodnicę Bukówca Górnego (ul. Jana Wańskiego) do ronda i od skrzyżowania ul. Śmigielskiej z ul. Powstańców Wielkopolskich do ronda.

UE Nietazkowo