Spółka Colas przez dwa dni układała nową nawierzchnię asfaltową w Bukówcu Górnym. Prace na kolejnym odcinku zaplanowano w przyszłym tygodniu.

Spółka Colas Polska wykonuje prace drogowe na większości odcinków największej inwestycji w historii powiatu leszczyńskiego - przebudowy i budowy drogi z Wijewa do węzła Nietążkowo na drodze ekspresowej S5.

Przez dwa dni układano warstwę wyrównawczą asfaltu na części ul. Powstańców Wielkopolskich w Bukówcu Górnym. Na odcinku tej ulicy od skrzyżowania z ul. Machcińską do ronda przy ul. Wańskiego ułożono nawierzchnię na całej szerokości jezdni, natomiast od ul. Machcińskiej w stronę Włoszakowic – na połowie jezdni. Dalsze prace będą wykonywane w przyszłym tygodniu.

{gallery}2018/artykuly/droga_Wijewo_Nietazkowo_Bukowiec_maj_2018,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}

UE Nietazkowo