W Klubie Maskarada w Lesznie odbyło się kolejne spotkanie poetycko - muzyczne z cyklu „Wiosna z Pegazem” zorganizowane przez Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury.

Na spotkaniu zaprezentowany został nowy tomik poezji zatytułowany „Prawie wszystkie obietnice”, w którym znalazły się wiersze 21 twórców, którzy licznie zjawili się na spotkaniu, dzięki czemu część utworów mogli zaprezentować osobiście.

W Zeszycie Literackim LSTK nr 23 znalazły się także prace plastyczne Jerzego Błaszaka i Wiesławy Żarnowskiej.

W trakcie wieczoru z koncertem poezji śpiewanej pt. „Gitarą i piórem” wystąpił Roman Józefiak.

Wydarzenie współfinansuje Starostwo Powiatowe w Lesznie

Fot. LSTK