Środowiskowy Dom Samopomocy im. Wernera Kenkel we Włoszakowicach wzbogacił się o nowy pojazd do przewozu osób niepełnosprawnych. Jest nim 9-osobowy samochód marki Ford Transit Custom w pełni przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

W uroczystości przekazania uczestniczyli m.in. wieceprzewodnicząca Rady Powiatu Halina Florek, wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak i kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Mateusz Juśkiewicz.

Zakupiony samochód w znacznym stopniu usprawni funkcjonowanie placówki. Zakup nowego samochodu umożliwiło wsparcie finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz lokalnych samorządów.

Fot.  ŚDS Włoszakowice
{gallery}2018/artykuly/SDS_Wloszakowice,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}