Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rydzynie zapraszają w dniach od 8 do 9 czerwca do swojej placówki na Dni Otwarte. Wszyscy chętni będą mogli poznać uczestników, zapoznać się z warunkami uczęszczania na zajęcia a także wziąć w nich udział.

Warsztaty Terapii Zajęciowej codzienne zapewniają zajęcia osobom z niepełnosprawnością. Wykorzystują różnorodne techniki terapii zajęciowej, a także aktywizują zawodowo uczestników. Uczestnicy wyjeżdżają na wycieczki i organizują pikniki, wychodzą do kina, organizują zawody i wiele innych wspólnych zajęć.

W dniach 8 – 9 czerwca w godzinach 9:00-13:00 będzie można zwiedzić pracownie WTZ, zobaczyć wystawę prac, wziąć udział w zajęciach, nawiązać kontakt z uczestnikami, zapoznać się z warunkami uczestnictwa. Na gości czekać będzie słodki poczęstunek.

Więcej informacji na stronie: www.wtzrydzyna.boo.pl

{gallery}2018/artykuly/WTZ_Rydzyna,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}