30 czerwca 2018 r. odbędzie się II Pawłowicki Bieg Śladami Mielżyńskich pod patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka. Organizatorem biegu jest stowarzyszenie „Razem dla Pawłowic”. Starostwo Powiatowe w Lesznie wspiera finansowo to wydarzenie.

Termin, miejsce i trasa biegu:

Zawody odbędą się 30.06.2018 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22.06.2018 r.

Start biegu na dystansie 10 km oraz Nordic Walking na dystansie 5 km nastąpi o godz. 10:00 Pałac w Pawłowicach (ulica Wielkopolska, Pawłowice). „Bieg Szlachcica” dla dzieci na dystansie 1 km wystartuje o godzinie 9.30.

Trasa zawodów będzie przebiegała przez miejscowość Pawłowice.

Zawody odbędą się na ulicach z wyłączonym całkowicie lub częściowo ruchem kołowym.

Trasa będzie oznakowana.

Punkty z wodą będą usytuowane w okolicach startu i mety oraz na 4, 6 i 8 km dla biegaczy oraz 2,5 km dla Nordic Walking.

Uczestnicy zawodów mają obowiązek respektować polecenia Policji oraz pozostałych osób zabezpieczających trasę biegu.

Na potrzeby zawodów samochody parkować można przy bramie wjazdowej do parku.

Szczegółowe informacje:

fb.me/razemdlapawlowic

{gallery}2018/artykuly/Bieg_sladami_Mielzynskich,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}