W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

W związku z decyzją jaka zapadła na jednym z posiedzeń zarządu poradnia z racji funkcjonalności miejsca przeniesiona została do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie. Przeważyła o tym lokalizacja miejsca, funkcjonalność i wielkosć znajdujących się tam pomieszczeń, który zwiększyła się z 60 do 150 metrów kwadratowych, sprzyjający duży parking oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych podjazdy do poradni.
Poradnia ma pod swoją opieką prawie 11 tysięcy dzieci i młodzieży z placówek edukacyjnych z całego powiatu leszczyńskiego.

Oficjalnego otwarcia - przecięcia wstęgi dokonał Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak, Przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk oraz Dyrektor Powiatowej Poradni Psycholgiczo - Pedagogicznej Iwona Lipowy.

otwarcie nowej siedziby powiatowej poradni psychologiczno pedagogicznej 1 20160126 1928187054

por2

GALERIA ZDJĘĆ - zobacz