Trwają prace przy modernizacji drogi powiatowej i budowy ciągu pieszo-rowerowego Boszkowo Letnisko – Włoszakowice. Rozpoczęte przez spółkę Strabag przed dwoma miesiącami prace nabierają tempa.

Rozpoczęto od wycięcia drzew pod budowę ścieżki rowerowej, wykonano odwodnienie, poszerzono konstrukcję jezdni, trwają prace z układaniem warstwy wiążącej nawierzchni.  Ścieżka  rowerowo-piesza realizowana jest już na całości inwestycji, przygotowano koryto pod ścieżkę i częściowo wykonano nawierzchnię ścieżki warstwą wyrównawczą.

Przebudowa 2,4 km jezdni ma nastąpić do 29 czerwca br., przed sezonem wakacyjnym, natomiast  cała inwestycja zostanie zakończona 28 września br.

{gallery}2018/artykuly/Droga_Boszkowo,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}