W Zespole Szkół Specjalnych w Górznie odbyły się warsztaty z okazji Dnia Matki i Ojca. Wspólnie z rodzicami dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach i zabawach.

Dzieci złożyły rodzicom życzenia i obdarowały upominkami przygotowanymi samodzielnie. Potem był czas na poczęstunek i zajęcia warsztatowe – wykonywanie mydełek i wypalanie obrazków.

Włączenie rodziców w proces wychowawczy Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie to ważne zadanie, które realizowane jest poprzez organizowanie wspólnych zabaw, uroczystości i innych imprez takich jak np. warsztaty. Ich celem jest integracja środowiska poprzez promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.

{gallery}2018/artykuly/Gorzno_warsztaty,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}