Polska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie informacyjne związane z reformą prawa gospodarczego, organizowane w ramach akcji mającej na celu rozpowszechnianie wśród małych i średnich firm nowych rozwiązań prawnych ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce.

Podczas spotkania, które odbędzie się w dniu 21 czerwca 2018 r. w Hotelu Akwawit, ul. Św. Józefa 5 w Lesznie, przedsiębiorcy i przedstawiciele administracji będą mogli uzyskać informacje o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Udział jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia pod hasłem "Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany" jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Partnerami są: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Krajowa Administracja Skarbowa, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Urząd Zamówień Publicznych.

Więcej informacji na: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/