Na boisku we Włoszakowicach rozegrano XXV Międzynarodowy Turniej Piłkarski Oldboys o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice. Zawodnikom kibicowali starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Robert Kasperczak.

W turnieju udział wzięli zawodnicy powyżej 35 roku życia. Rywalizowały w nim drużyny z Czech, Niemiec, Lubina, Puszczykowa, Czempinia, Chrzypska Wielkiego i Włoszakowic. Głównym organizatorem piłkarskiej rywalizacji było Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół" z Włoszakowic.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Chrzypska Wielkiego, która w finałowych rzutach karnych pokonała piłkarzy z Puszczykowa. Trzecie miejsce zajęli gospodarze, pokonując gości z Niemiec. Piąte miejsce zajęła drużyna Oldboy Czempiń, szóste Elita Lubin, a siódme zespół z Czech.

Fot. ziemialeszczynska.pl, wloszakowice.pl

{gallery}2018/artykuly/Oldboy_Wloszakowice,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}