Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło konkurs na dwa wolne stanowiska urzędnicze w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Na aplikacje czeka do 25 i do 26 czerwca br.

Wakaty na stanowiskach urzędniczych związane są z planowanymi odejściami na emeryturę dwóch wieloletnich pracowników Starostwa Powiatowego w Lesznie. Pierwszy z nich od czasu powstania powiatu pracował w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami na stanowisku ds. ochrony gruntów rolnych i leśnych, klasyfikacji gruntów oraz spraw związanych z gospodarką gruntami rolnymi. Na jego miejsce planowany jest awans wewnętrzny, wobec czego powstanie wakat na stanowisku młodszego referenta ds. obsługi klienta i prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Oferty osób zainteresowanych pracą na tym stanowisku należy składać do 25 czerwca do godz. 15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Ogłoszenie

Drugi odchodzący na emeryturę urzędnik pracuje w Starostwie Powiatowym od 2004 r., przez wiele lat był Kierownikiem Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej oraz zastępcą naczelnika wydziału. Aktualnie odpowiedzialny jest za weryfikację dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Starostwo ogłosiło nabór na stanowisko specjalisty ds. weryfikacji dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Aplikacje należy składać do 26 czerwca do godz. 15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Ogłoszenie