W Pawłowicach nad stawem odbyły się V spławikowe zawody wędkarskie w parach dla dzieci i młodzieży o puchar starosty leszczyńskiego.

Organizatorem zawodów była grupa Przyjaciół Pawłowickich Rowerówek. W rywalizacji uczestniczyło 49 par.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pomimo niepogody wszystkim dopisywały humory. W zawodach uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Fot. Stowarzyszenie Wodnik

{gallery}2018/artykuly/Pawlowice_zawody_wedkarskie,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}