W Zespole Szkół Specjalnych w Górznie uroczyście zakończono rok szkolny 2017/2018.

Podczas uroczystości dyrektor ZSS Iwona Stiller podsumowała miniony rok szkolny zwracając uwagę na wyniki uczniów w nauce i ich osiągnięcia w konkursach.  Wręczyła świadectwa ukończenia III klasy gimnazjum, świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne dla rodziców, a także podziękowania dla tych, którzy wspierali szkołę w minionym roku szkolnym. Podziękowała też pracownikom szkoły i uczniom za ich zaangażowanie w kształtowanie dobrego wizerunku szkoły.

Obecny na uroczystości wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak podziękował za trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży i życzył wszystkim udanego, zasłużonego wypoczynku.

Fot. ZSS Górzno

{gallery}2018/artykuly/Gorzno_zakonczenia_roku,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}