Przebudowa drogi w Tarnowej Łące została oficjalnie zakończona. Odbioru dokonali mieszkańcy tej miejscowości oraz władze samorządowe powiatu leszczyńskiego i gminy Rydzyna.

Droga powiatowa w Tarnowej Łące została poszerzona na odcinku 600 mb. Dzięki poszerzeniu średnio o dwa metry dojazd jest bezpieczniejszy i wygodniejszy. Inwestycje została sfinansowana po połowie przez powiat leszczyński i gminę Rydzyna.

W oficjalnym zakończeniu remontu uczestniczyli m.in. starosta Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Robert Kasperczak, burmistrz Rydzyny Kornel Malcherek, przewodniczący Rady Miejskiej Rydzyny Roman Skiba i sołtys wsi Krzysztof Klemczak.

{gallery}2018/artykuly/droga_Tarnowa_Laka_2018_1,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}