Prestiżowy tytuł "Orzeł Agrobiznesu" zdobyła firma Osłonka ze Święciechowy, dystrybutor dodatków dla przemysłu mięsnego.

Nominację PPHU Osłonka do tego prestiżowego tytułu zgłosił wójt gminy Święciechowa Marek Lorych. Kapituła konkursu poddała firmę ocenie pod względem skuteczności wchodzenia z nowymi produktami na rynek, umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych, tworzenia wizerunku firmy przyjaznej konsumentowi, jakości obsługi klienta. Orzeł Agrobiznesu to wyróżnienie, które zobowiązuje, by jakość i różnorodność produktów były na jak najwyższym poziomie, a Osłonka ze Święciechowy zapewnia pełną obsługę zakładów mięsnych pod względem zaopatrzenia w dodatki niezbędne do produkcji wędlin. Kapituła doceniła też dobrą współpracę z władzami samorządowymi i środowiskiem lokalnym.

Orła Agrobiznesu odebrali Stefan Jerzy Pielech – założyciel firmy oraz jego syn Mariusz Pielech – współwłaścicielem PPHU Osłonka. Nagroda przyznawana jest od 2001 r. firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia (maszyny, urządzenia, usługi dla agrobiznesu, opakowania, dodatki do żywności, gospodarstwa rolne itp.) firmom handlowym, placówkom gastronomicznym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu za sukces rynkowy.

Fot. Wiesław Sumiński AEMS.pl

{gallery}2018/artykuly/Orzel_agrobiznesu_Oslonka,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}