Klub Sportowy Wamet Dąbcze zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji klubowej we współzawodnictwie sportowym Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Wielkopolsce.

Do współzawodnictwa sportowego PZTS wliczane są punkty zdobyte w turniejach indywidualnych, Pucharze Polski oraz rozgrywkach ligowych. Wamet Dąbcze w sezonie 2017/2018 wywalczył 2864 punkty. Najwięcej punktów drużyna z powiatu leszczyńskiego otrzymała za start w Pucharze Polski.

Klub jest w ścisłej czołówce Wielkopolski i liczy na to, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej udany dla zawodników.

Najlepszym zespołem w Wielkopolsce we współzawodnictwie sportowym okazał się LKTS Luboń, który wyprzedził Stellę Gniezno.

Fot. Wamet Dąbcze