W Bukówcu Górnym trwa układanie asfaltu na przebudowywanej drodze powiatowej. W związku z tym występują kilkugodzinne utrudnienia w ruchu.

W związku z układaniem masy asfaltowej przez firmę Colas Polska mamy do czynienia z utrudnieniami na następujących odcinkach dróg:

Dnia 24 lipca br. od godzin porannych brak przejazdu w Bukówcu Górnym pomiędzy skrzyżowaniem z droga w kierunku Śmigla, a stawem (od skrzyżowania z ul. Machcińską do skrzyżowania z ul. Polną). W godzinach popołudniowych brak dojazdu do Bukówca Górnego od strony Śmigla (w związku z układaniem masy asfaltowej na skrzyżowaniu ul. Powstańców Wielkopolskich z ul. Machcińską).

Dnia 25 lipca br. utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Kurpińskiego z ul. Wańskiego i Powstańców Wielkopolskich w Bukówcu Górnym.

Od 26 do 28 lipca br. brak przejazdu w Bukówcu Górnym pomiędzy skrzyżowaniem z drogą na Śmigiel, a stawem (od skrzyżowania z ul. Machcińską do skrzyżowania z ul. Polną).