Ekipa remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie rozpoczęła kolejne tegoroczne zadanie. Droga od granic Leszna do Gronówka zostanie poszerzona średnio o metr.

Pracownicy ZDP w Lesznie wykonali w tym roku dwa duże zadania - poszerzona została na odcinku 600 mb droga w Tarnowej Łące, a potem także na 600 mb – droga w Dąbczu w kierunku Nowej Wsi.

Od kilku dni ekipa ZDP prowadzi remont drogi powiatowej od granic Leszna do Gronówka. Na odcinku ok. 2,1 km wzmocnione zostaną obie krawędzie jezdni, dzięki czemu droga zostanie poszerzona o około metr.

Remont sfinansują powiat leszczyński i gmina Lipno.