W dniu 12.08.2018 r. odbędzie się rajd rowerowy - Śladem Bitew Powstania Wielkopolskiego. Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Dynamo Wilkowice.

Około pięćdziesięcio kilometrowa trasa przebiegać będzie przez powiat leszczyński: od Wilkowic przez Klonówiec, Trzebanię, Osiecznę, Pawłowice, Nową Wieś, Dąbcze, Nowy Świat, Leszno, aż zakończy się w Wilkowicach na boisku piłkarskim.

Rajd wyruszy o godzinie 9.30 z boiska przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowicach. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi znaczek pamiątkowy. Na mecie rajdu po rowerowej wędrówce na wszystkich czekać będzie  ciepły posiłek, ciasto, kawa, herbata. Ponadto przewidziano konkursy z nagrodami. Powiat Leszczyński współfinansuje to wydarzenie.

Informacje o rajdzie znajdziesz tutaj: www.dynamowilkowice.wordpress.com

{gallery}2018/artykuly/Dynamo_Wilkowice,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}