W Rydzynie przy zamku na terenie parku odbyły się wystawy jamników, bokserów i gończych polskich. Organizatorem wystaw był Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Lesznie. Organizację imprezy wsparło finansowo Starostwo Powiatowe w Lesznie.

Gończe polskie zmierzyły się w konkurencjach hodowlanych, tj. najlepsza para, najlepsza hodowla, najlepszy reproduktor, najlepsza suka hodowlana.

Boksery uczestniczyły w Klubowej Wystawie Bokserów o zwycięstwo roku. Konkurencje hodowlane, w jakich się zmierzyły to: najlepsza para hodowlana, najlepsza hodowla, najlepszy reproduktor, najlepsza suka hodowlana. Zwierzęta oceniała międzynarodowa komisja.

Na wystawie przyznawane zostały tytuły i wyróżnienia dla najlepszych i najpiękniejszych.

Fot. Rydzyna24.pl