Komisarz Wyborczy w Lesznie Marcin F. Czwojda powołał Powiatową Komisję Wyborczą w Lesznie. Do 17 września br. będzie przyjmować do zarejestrowania zgłoszenia list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Powiatu Leszczyńskiego, a potem wykonywać będzie kolejne czynności związane z organizacją i przeprowadzeniem wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Powiatowa Komisja Wyborcza w Lesznie powołana została w dziesięcioosobowym składzie, na jej przewodniczącego Komisarz Wyborczy w Lesznie wskazał Marcina Sorokę. Na pierwszym posiedzeniu PKW uchwaliła m.in. tryb swej pracy, obowiązki osób wchodzących w jej skład oraz terminy dyżurów.

Uchwała Powiatowej Komisji Wyborczej z 11 września 2018 r., w tym harmonogram jej dyżurów