Towarzystwo Przyjaciół Strzyżewic oraz Sołectwo Strzyżewice, zapraszają na jesienne warsztaty artystyczne „Pożegnanie Babiego Lata”.

Warsztaty poprowadzi wykwalifikowana florystka. W trakcie spotkania, które odbędzie się 28 września br. w sali wiejskiej w Strzyżewicach, każdy będzie mógł nauczyć się tworzyć piękne kompozycje kwiatowe, poznać najnowsze trendy we florystyce, jak i zasady układania kwiatów.

Zaproszenie skierowane jest dla wszystkich mieszkańców powiatu leszczyńskiego, a ilość miejsc ograniczona. Przedsięwzięcie dofinansowuje Powiat Leszczyński.

Szczegóły na plakacie.

{gallery}2018/artykuly/Strzyzewice_warsztaty,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}