W Krzycku Małym zamknięto ulicę Główną. Trwają tam prace związane z przebudową drogi powiatowej nr 4759P.

W związku z awarią studni kanalizacyjnych podczas prowadzonej przebudowy na drodze powiatowej nr 4759P w miejscowości Krzycko Małe od dnia 19.09.2018 r. do dnia 25.09.2018 r., wyłączono z ruchu drogowego odcinek drogi od ul. Głównej 68 do końca miejscowści.

Objazd wytyczono ze skrzyżowania dróg powiatowych: Krzycko Małe, Leszno, Lipno, Śmigiel, Boguszyn, Krzycko Wielkie. W przeciwnym kierunku analogicznie.