Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Rydzyny zakupił nowe książki do biblioteki szkolnej ze środków otrzymanych w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa".

Tytuły nowych książek, które wzbogaciły księgozbiór biblioteki wybrano na podstawie ankiety zrobionej wśród uczniów, nauczycieli i rodziców oraz rozmów z czytelnikami. Do biblioteki dokupiono głównie lektury oraz literaturę piekną dla dzieci i młodzieży za kwotę 5 000 zł.

Uczniowie wkrótce będą mieli możliwość zapoznania sie z nowymi, kolorowymi, bogato ilustrowanymi książkami. Każdy, kto lubi czytać ksiażki na pewno znajdzie coś dla siebie.

{gallery}2018/artykuly/SOSW_ksiazki,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}