W Zespole Szkół Specjalnych w Górznie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak i przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk, którzy złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia, a także wręczyli nagrody starosty leszczyńskiego.

Podczas uroczystej akademii Iwona Stiller dyrektor szkoły, złożyła życzenia wszystkim pracownikom oświaty, dziękując za poświęcenie i codzienną pracę. Dyrektor wręczyła wyróżnienia nauczycielom, którzy w minionym roku szkolnym w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły.

W tym szczególnym dniu swoje święto mieli również pierwszoklasiści i nowi uczniowie szkoły, którzy zostali oficjalnie pasowani na uczniów. Najmłodsi otrzymali kamizelki odblaskowe ufundowane przez Powiat Leszczyński.

{gallery}2018/artykuly/Gorzno_Dzien_nauczyciela,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}