W dniach 5-24 listopada br. droga powiatowa 4753P w Krzycku Wielkim będzie zamknięta. W tym czasie wykonywane tam będą prace kanalizacyjne.

W gminie Włoszakowice od ub.r. trwa pierwszy etap rozbudowy i modernizacji infrastruktury wodociągowo – kanalizacyjnej Aglomeracji Włoszakowice. W jego ramach trwają prace w Dłużynie, Sądzi i Krzycku Wielkim. W tej ostatniej miejscowości na zlecenie gminy Włoszakowice oraz Gminnego Zakładu Komunalnego we Włoszakowicach prace wykonuje firma Budo Instal Pawła Kaczmarka z Leszna.

W związku z koniecznością wykonywania robót kanalizacyjnych w pasie drogi powiatowej w Krzycku Wielkim w dniach 5 – 24 listopada br. zamknięta zostanie ul. Krzyckiego, od skrzyżowania z ulicami Górnego i Mórkowską (dojazd do spółki Werner Kenkel) do skrzyżowania z ul. Kaczmarka.

W związku z koniecznymi do wykonania pracami przejazd przez Krzycko Wielkie na tym odcinku będzie niemożliwy.