W środowe popołudnie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie podpisano umowę na podstawie, której Powiat Leszczyński wspomoże szklenie młodzieży KS Unia Leszno.

W spotkaniu uczestniczył Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Szkudlarczyk, Koordynator Wydziału Spraw Społecznych, Prezes stowarzyszenia Józef Dworakowski oraz Członek Zarządu KS Unia Leszno Ireneusz Igielski. W ramach umowy Powiat wesprze swojego mieszkańca - młodzieżowca leszczyńskich Byków Daniela Kaczmarka, któremu jesienią ubiegłego roku w pożarze spłonął żużlowy dorobek.

W drugiej części spotkania Goście przedstawili plan na nadchodzący sezon, stan przygotowanego sprzętu oraz poziom przygotowań do pierwszych sparingów.