Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości we Włoszakowicach odbył się III Integracyjny Przegląd Polskiej Pieśni Patriotycznej.

W przeglądzie uczestniczyło około 120 osób z 10 placówek świadczących usługi na rzecz osób niepełnosprawnych z województwa wielkopolskiego. Wykonawcy zaprezentowali się w trzech kategoriach: solista, zespół wokalny i zespół wokalno-instrumentalny. Wśród zaproszonych gości obecni byli wiceprzewodniczaca Rady Powiatu Leszczyńskiego Halina Florek i kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Mateusz Juśkiewicz.

Organizatorem przeglądu była Fundacja „Jesteśmy-więc pomagamy” działająca przy Środowiskowym Domu Samopomocy we Włoszakowicach. Gościnnie w przeglądzie wystąpili soliści Studia Piosenki GOK we Włoszakowicach.

Fot. Wloszakowice.pl

{gallery}2018/artykuly/Integracyjny_przeglad_Wloszakowice,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}