W siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie odbyło się spotkanie pedagogów szkół powiatu leszczyńskiego.

Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rydzynie Ewa Rosolska zorganizowała spotkanie, by wspólnie ze specjalistami pracującymi bezpośrednio z dziećmi w placówkach podyskutować nad usprawnieniem udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom wszystkich szkół powiatu. Panie pedagog pracowały nad procedurami udzielania pomocy w poradni i w szkołach.

Spotkanie miało na celu wsparcie nauczycieli w pracy z dziećmi, które potrzebują pomocy w nauce. Dyrektor poradni chcąc ściśle współpracować z placówkami oświatowymi, zaprosiła pedagogów do zespołowych działań podczas cyklicznych spotkań. Kolejną naradę zaplanowano już na grudzień.

{gallery}2018/artykuly/PPPP,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}