W hali ćwiczni miejskiej w Lesznie odbył się XXVI Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka. Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak objął imprezę patronatem.

Podczas zawodów walki stoczyło 89 zawodników z 19 klubów z całej Polski. Najlepszym zawodnikiem turnieju był Sebastian Kusz z klubu Zientek Team, a najlepszą zawodniczką jego klubowa koleżanka - Julia Kabzińska. Gospodarzy, czyli Polonii 1912 Leszno reprezentowała 8-osobowa grupa zawodników.
Powiat Leszczyński współfinansował to wydarzenie.

Fot. Leszno24.pl Edward Baldys

{gallery}2018/artykuly/Boks_Leszno,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}