W czwartek 22 listopada br. o godz. 13:00 rozpocznie się I sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego VI kadencji. Obrady odbędą się w sali nr 111 Delegatury w Lesznie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego na pl. Kościuszki 4.

Wyznaczony przez komisarza wyborczego porządek obrad przewiduje złożenie ślubowania przez wybranych w dniu 21 października br. radnych powiatu leszczyńskiego oraz wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Powiatu Leszczyńskiego. O ile Rada Powiatu dokona rozszerzenia porządku obrad I sesji, to dokonany zostanie m.in. wybór Zarządu Powiatu Leszczyńskiego oraz składów pięciu komisji stałych Rady Powiatu Leszczyńskiego.

I sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego