Zarząd Powiatu Leszczyńskiego obradował na swym pierwszym posiedzeniu VI kadencji.

Rada Powiatu Leszczyńskiego wybrała 22 listopada br. Zarząd Powiatu Leszczyńskiego VI kadencji samorządu. Starostą został ponownie Jarosław Wawrzyniak, wicestarostą po raz pierwszy Grzegorz Rusiecki, a członkami Zarządu radni powiatu: ponownie Grzegorz Brzeskot i Marian Mielcarek oraz po raz pierwszy Rafał Jagodzik. W posiedzeniach Zarządu z głosem doradczym uczestniczy skarbnik powiatu Marcin Wydmuch.

Na inauguracyjnym posiedzeniu Zarząd m.in. omówił stan rozliczeń zakończonych w tym roku inwestycji, zapoznał się z zaawansowaniem trwających jeszcze robót drogowych oraz z przygotowaniami do przyszłorocznych inwestycji.